Kontakti

Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centrs:

Pasta un faktiskā adrese: K.Valdemāra 17a, Talsi, LV-3201

Tālr.: (+371) 63254003

E-pasts: kstc@talsi.lv

Vadītāja – Linda Sūniņa 20255826, linda.sunina@talsi.lv

Vadītājas vietniece – Tatjana Kviese 25656394, tatjana.kviese@talsi.lv

Biroja administratore – Santa Dimante 63254003, 26 411 829 , santa.dimante@talsi.lv

Vecākais kultūras speciālists – Sanita Arciševska 22043062, sanita.arcisevska@talsi.lv

Amatiermākslas kolektīvu metodiķe – Ina Jurkeviča 27877562, ina.jurkevica@talsi.lv

Vecākais sporta speciālists – Andris Krišjānis 25438154, andris.krisjanis@talsi.lv

Sporta speciālists – Kārlis Pētersons 28735227, karlis.petersons@talsi.lv

Māksliniece – Inese Bērziņa 28639664, inese.berzina@talsi.lv

 

Tautas nams:

Pasta un faktiskā adrese: Lielā iela 19/21, Talsi, LV-3201
Tālr.: (+371) 26106959
e-pasts: tautasnams@talsi.lv

Vadītāja – Ieva Brūna 26156970, ieva.bruna@talsi.lv

Vadītājas vietniece – Lolita Neilande-Frīdenberga 28656927, lolita.neilande@talsi.lv

Pasākumu menedžere – Guna Bērziņa 29442113, guna.berzina@talsi.lv

Dežurants / kase – 29488242

Administratore – Tija Teibe 26106959, tautasnams@talsi.lv

Mākslinieciskās daļas vadītāja – Zane Ziemele 20256980, zane.ziemele@talsi.lv

Skaņu operators – Atis Freibergs 29431611, atis.freibergs@talsi.lv

Gaismas operators – Kaspars Groskops 28667319, kaspars.groskops@talsi.lv

Kino daļas vadītāja – Ija Reile-Krūmiņa 29109993, ija.reile@talsi.lv

 

Talsu tūrisma informācijas centrs:

Pasta un faktiskā adrese: Lielā ielā 19/21 (Talsu tautas namā), Talsi, Talsu novads, LV-3201
Tālr.: (+371) 63224165, 26469057
E-pasts: tic@talsi.lv

Vadītāja – Inese Roze 26469057, tic@talsi.lv

Ceļojumu konsultante – Bibija Millersone 26469057, tic@talsi.lv

Ceļojumu konsultante – Līva Dāvidsone 26469057, tic@talsi.lv