Otrais “Ingrid D” Ģibuļu pagasta otrdienu pludmales volejbola vakars

Notikušas “Ingrid D” Ģibuļu pagasta kausa izcīņas otrā posma sacensības pludmales volejbolā. Ja turnīrs sākās ideālos laika apstākļos, tad otrais posms pārbaudīja volejbolistu spēju izturēt jebkādus laika apstākļu untumus. Sacensības norisinājās bez pārtraukumiem nepārtrauktā vasarīgi veldzējošā lietū.

Otrā posma uzvarētāji

Pirmo vietu izcīnīja Juris Popmanis un Marguss Asplints no Pastendes, otrajā vietā Sigeta Kviese un Kristaps Šepte no Talsiem, trešie – sabilnieki Sigurds Zariņš un Rolands Soldatjonoks.

Īpašās balvas saņēma arī jauktie pāri Sigeta Kviese un Kristaps Šepte, kā arī Nikola Šakale un Toms Krūze no Laucienes. Toties izlozes pārsteigumbalvu saņēma Nils Piebalgs un Reinis Patmalnieks no Paplaku Gaļsaimnieka.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem pirmajā vietā ir Juris Popmanis un Marguss Asplints, trešajā – Nils Piebalgs un Reinis Patmalnieks no Paplaku Gaļsaimnieka.

Paldies dalībniekiem par drosmi piedalīties šādos laika apstākļos, protams paldies “INGRID D” un Jānim Grahoļskim, Talsu novada pašvaldībai un Ģibuļu pagasta pārvaldei!

 

Tiekamies trešajā posmā pēc Līgo un Jāņu svētkiem 27. jūnijā.

Tikšanās vieta netiek mainīta!

Pastendes sporta centra „Akmeņkaļi” vadītājs Valdis Kalderauskis.