Sporta pasākumu kalendārs

 

SPORTA NORISES TALSU NOVADĀ OKTOBRĪ 2017. gads

Kad Cikos Pasākuma nosaukums Norises vieta?
Talsos
 

 

02.10.

16:00 ZIG –ZAG orientēšanās 15. kārta Kandava
 

07.10.

18:00 Elvi florbola virslīga Talsu NSS/Krauzers – Lekrings Talsu Valsts ģimnāzija
 

07.10.

10:00 Talsu kauss vasaras biatlonā Talsu sporta halle/biatlona šautuve
08.10. 10:00 Talsu novada amatieru meistarsacīkstes novusā Talsu sporta nams
08.10. 10:00 Jura Dembrovska piemiņas balva 1. posms Talsu sporta nams
 

08.10.

11:00 LJBL – LR čempionāts basketbolā U15, U17, U19 Talsu sporta nams
08.10. 12:00 Futbols LČ fināls B grupa U14 Talsu sporta nams
 

08.10.

14:00 Elvi florbola virslīga Talsu NSS/Krauzers – EMU SK Talsu Valsts ģimnāzija
13.10. 20:00 LBL3 BK Talsi – Krāslava Talsu sporta nams
14.10. 09:00 Latvijas kauss badmintonā Talsu sporta halle
14.10. 10:00 Talsu novada kausa izcīņa dambretē 2. kārta Talsu sporta nams
 

14.10.

12:30 LBJČ Hokejā U14 Talsu hokeja halle
 

14.10.

18:00 Elvi florbola virslīga Talsu NSS/Krauzers – Bauska Talsu Valsts ģimnāzija
15.10. 10:00 Talsu novada kausa izcīņa novusā 1. posms Talsu sporta nams
 

15.10.

13:00 Futbols LČ fināls B grupa U14 Talsu novads
 

22.10.

14:00 Volejbols Nacionālā līga 2. divīzija Talsi – Rēzeknes novads Talsu sporta nams
22.10. 10:00 Talsu novada kausa izcīņa novusā 2. posms Talsu sporta nams
22.10. 10:00 Daiņa Derkevica piemiņas balvas izcīņa Talsu sporta nams
27.10. 20:00 LBL3 BK Talsi – Saulkrasti Talsu sporta nams
28.10. 10:00 Talsu novada meistarsacīkstes (šahs + dambrete) Talsu sporta nams
Valdemārpilī
 

25.10.

09:00 Talsu novada kausa izcīņa zolītē 2. posms Valdemārpils sporta zāle
Laucienes pagastā
06.10. 19:00 Laucienes kauss 2017/2018 zolītē 1. posms Laucienes SC
 

12.10.

 

19:00

Laucienes kauss 2017/2018 3+1 volejbolā 2. posms  

Laucienes SC

13.10. 19:00 Laucienes kauss 2017/2018 zolītē 2. posms Laucienes SC
 

26.10.

 

19:00

Laucienes kauss 2017/2018 3+1 volejbolā 3. posms  

Laucienes SC

29.10. 10:00 Laucienes kauss 2017/2018 Novusā 1. posms Laucienes SC
Sabiles sporta centrā
04.10. 18:00 Galda teniss – Sabiles kauss 1. posms Sabiles SC
14.10. 11:00 Volejbols – sezonas atklāšanas turnīrs Sabiles SC
21.10. 11:00 Telpu futbols – Sabiles kauss Sabiles SC
22.10. 11:00 Telpu futbols – Sabiles kausa izcīņa 1. posms Sabiles SC
Ģibuļu pagastā
08.10. 09:00 Ģibuļu kausa 2018 izcīņa zoles spēlē 2. posms Pastendes SC
14.10. 10:00 Talsu novada atklātās meistarsacīkstes spēka 3-cīņā 1. posms  

Pastendes SC

20.10. 16:00 Ģibuļu pagasta iestāžu sporta pēcpusdiena “6. Lielā torte”  

Pastendes SC

22.10. 09:00 Ģibuļu kausa 2018 izcīņa zoles spēlē 3. posms Pastendes SC
28.10. 10:00 Treniņturnīrs gatavojoties Talsu novada čempionātam minigolfā  

Pastendes SC

Ķūlciema pagastā
20.10. 19:00 Zolītes spēle – rudens posms Ķūlciema BLPC
    Virbu pagastā  
27.10. 10:00 Novuss – 5. posms Jaunpagasta sporta zāle
    Laidzes pagastā  
06.10. 19:00 Novusa turnīrs – 2. posms Laidzes BLPC
13.10. 19:00 Zolītes turnīrs – 2. posms Laidzes BLPC
20.10. 19:00 Galda tenisa turnīrs – 2. posms Laidzes BLPC
Stende
14.10. 11:00 Motokross “Stendes rudens” Stendes mototrase
21.10. 11:00 Stendes SC jubilejas turnīrs volejbolā Stendes SC
Valdgales pagasts
13.10. 16:00 Vīru spēles Valdgales BLPC