Sporta pasākumu kalendārs

 

SPORTA NORISES TALSU NOVADĀ AUGUSTĀ 2017. gads

Kad Cikos Pasākuma nosaukums Norises vieta?
Talsos
 

 

09.08.

11:00 Kurzemes Jaunatnes čempionāts futbolā 2017 U12 Talsu sporta halle
11.08. 14:00 LČ futbolā B grupā U16 Talsu sporta halle
 

13.08.

09:00 SEB MTB maratons Talsi
18.08. 12:00 LČ futbolā B grupā U13 Talsu sporta halle
 

18.08.

14:00 LČ futbolā B grupā U14 Talsu sporta halle
 

20.08.

15:00 LČ futbolā B grupā U16 Talsu sporta halle
 

20.08.

16:00 Futbols Sieviešu 1. līga FK Laidze/Talsu NSS – Rēzeknes BJSS/FK Progress Talsu sporta halle
 

21.08.

17:00 Kurzemes Tūre 2017 Futbols U12 Meitenes U14 Meitenes Talsu sporta halle
24.08. 15:00 LČ futbolā B grupā U13 un U14 Talsu sporta halle
25. – 27. 08   Starptautisks basketbola turnīrs jauniešiem “Talsu kauss 2017” Talsu sporta nams
28.08 13:00 LČ futbolā B grupā U13 un U16 Talsu sporta halle
30.08. 13:00 LČ futbolā B grupā U14 un U16 Talsu sporta halle
Valdemārpilī
 

05.08.

10:00 Valdemārpils ezera svētki Valdemārpils pilsētas pludmales
 

11.08.

10:00 Valdemārpils čempionāts pludmales volejbolā III kārta Valdemārpils pilsētas pludmale
 

18.08.

10:00 Talsu novada čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā Valdemārpils ezers
Laucienes pagastā
18. – 19.08  

10:00

Laucienes pagasta dienas Laucienes SC
 

09.07.

 

10.00

Pļavu kauss pludmales volejbolā 6. posms (noslēguma posms) Pļavu ezera sporta bāze
Sabiles sporta centrā
08.08. 19:00 Mini futbols – Sabiles kauss 5. posms Sabiles “Graviņā”
10.08. 19:00 Pludmales volejbols – Sabiles kauss 5. posms Sabiles “Graviņā”
19.08. 11:00 Sabiles Trail Sabiles SC
22.08. 19:00 Mini futbols – Sabiles kauss 6. posms Sabiles “Graviņā”
24.08. 19:00 Pludmales volejbols – Sabiles kauss – 6. posms Sabiles “Graviņā”
Ģibuļu pagastā
02.08. 18:30 Talsu novada kausa izcīņa ielu basketbolā 2017 – 5. posms Pastendes sporta laukums
08.08. 18:30 Ģibuļu pagasta kausa izcīņa 2017 pludmales volejbolā – 6. posms (noslēguma posms) Pastendes sporta laukums
16.08. 18:30 Talsu novada kausa izcīņa ielu basketbolā 2017 – 6. posms (noslēguma posms) Pastendes sporta laukums
19.08. 10:00 Ģibuļu pagasta sporta svētki Pastendes sporta laukums
Ķūlciema pagastā
05.08. 10:00 Ķūlciema pagasta un sporta svētki Ķūlciema BLPC
 

Strazdes pagastā

05.08. 10:00 Strazdes pagasta un  sporta svētki Strazdes BLPC
Stende
05.08. 10:00 Stendes pilsētas un sporta svētki Stendes sporta laukums
11.08. 19:00 Stendes SC kausa izcīņa pludmales volejbolā 5. posms Stendes sporta laukums
25.08. 19:00 Stendes SC kausa izcīņa pludmales volejbolā 5. posms Stendes sporta laukums
    Virbu pagastā  
12.08. 10:00 Virbu pagasta sporta spēles Jaunpagasta sporta laukums
    Vandzenes pagastā  
12.08. 10:00 Vandzenes pagasta sporta svētki Vandzenes sporta laukums
    Lubes pagastā  
25.08. 10:00 Sporta svētki bērniem Lubes BLPC
    Valdgales pagasts  
26.08. 10:00 Valdgales pagasta sporta svētki Valdgales sporta laukums