Taku skrējiena Stirnu buks 4. posms

Talsu Pakalnu Sporta Klubs veiksmīgi aizvadījis kārtējo, nu jau ceturto Stirnu Buka posmu, kurš notika noslēpumainajā Pokaiņu mežā. Startējot bez mūsu līdera Ginta Lūša un bez Mārtiņa Fārenhorsta, kurus drīz gaidam atpakaļ meža takās, komandai izdevās kopvērtējumā izcīnīt 3.vietu un nostiprināties 3.vietā absalūtajā kopvērtējumā. Tā Zaķa distancē Kārlis Vanags izcīnīja 8. vietu, Aksels Bresme 39. vietu, bet fantastiski veicot sprinta etapu, Aksels atnesa komandai ļoti vērtīgos punktus. Olegs Solovjovs izcīnīja 87. vietu. Stirnu buka distancē Juris Damškalns izcīnīja 7.vietu, Baiba Ažužele izcīnīja 3. vietu un 1.vietu savā vecumu grupā, Jānis Neimanis izcīnīja 33.vietu. Lūša distancē lielisku rezultātu uzrādīja Raivis Reinfelds izcīnīdams 7.vietu, Jānis Šņoriņš izcīnīja 8.vietu un 2.vietu vecuma grupā, mūsu vecmeistars Aigars Lūsis izcīnīja 28.vietu un grupā 1.v. Tagad Aigars gatavojas Cēsu ECO trail sacensībām, kur viņš startēs 114 km garajā distancē, sacensības notiks jau šo sestdien 5.augustā, lai viss izdodas un turēsim par Aigaru īkšķus. Pārējā Talsu Pakalnu Sporta Kluba komanda aktīvi turpina gatavoties nākamajam 5. posmam, kurš notiks Stirnu Buka mājvietā Milzkalnes – Āžukalnā.