Taku skrējiena Stirnubuks 3. posms

Ar labiem rezultātiem Talsu Pakalnu Sporta Klubs aizvadīja trešo Stirnubuks 2017 posmu, kas 1.jūlijā norisinājās Alūksnes novada Korentos. Kārtējo reizi organizatori bija parūpējušies par fantastisku trasi, kura vijās gan pa kalnainajiem Latvijas, gan kalnainajiem Igaunijas mežiem, šajā posmā sportisti vairākas reizes šķērsoja Latvijas un Igaunijas robežu.

Posma kopvērtējumā Talsu Pakalnu Sporta Klubs izcīnīja 2.vietu un kopvērtējumā saglabāja 3.vietu. No sportistiem individuālajā vērtējumā labāko rezultātu uzrādīja Gints Lūsis, kurš Zaķa distancē izcīnīja 1.vietu. Juris Damškalns izcīnīja 7.vietu, Jānis Neimanis izcīnīja 45.vietu, Aksels Bresme izcīnīja 59.vietu. Stirnubuka distancē Kārlis Vanags izcīnīja 13.vietu, Mārtiņš Fārenhorsts 27.vietu. Sieviešu konkurencē augsto 7.vietu izcīnīja Baiba Ažušele un savā vecuma grupā Baiba izcīnīja 2.vietu. Lūša distancē Jānis Šņoriņš izcīnīja 4.vietu un savā vecuma grupā 1.vietu, Raivis Reinfelds izcīnīja 13.vietu. Mūsu vecmeistars Aigars Lūsis izcīnīja 21.vietu un 1.vietu savā vecuma grupā.

Talsu Pakalnu Sporta Klubs turpina aktīvi gatavoties nākamajiem Stirnubuks 2017 posmiem. Nākamais posms norisināsies 29.jūlijā Pokaiņu mežā. Uz tikšanos!