Talsu kērlinga klubs uzsācis olimpisko sezonu

No 21.augusta visā Latvijā ir sākusies 2017./2018.gada kērlinga sezona. Sezonas centrālais notikums sporta veidā noteikti būs Ziemas olimpiskās spēles Dienvidkorejā, taču mūsu kērlingistus šajā sezonā sagaida vairākas citas sacensības un notikumi.

Interesants Talsu kērlinga klubam izvērtās jau starpsezonas posms, kurā mūsu novadnieki Andris Bremanis un Raimonds Vaivods tika apstiprināti par Latvijas junioru sieviešu un vīriešu izlašu galvenajiem treneriem. Talsu kērlinga kluba junioru komandas TKK/Bremanis un TKK/Bremane arī šajā sezonā pārstāvēs Latvijas junioru izlases un gatavosies sezonas nozīmīgākajām sacensībām – 2018.gada Pasaules čempionātam junioriem Somijā, Latvijas čempionātam vīriešiem un sievietēm un 4.Baltijas junioru čempionātam. Gatavojoties Pasaules čempionātam abas komandas piedalīsies vairākos Pasaules kērlinga tūres (WCT) posmos Tukumā (Latvija), Tūnā (Šveice), Glāzgovā un Lokerbijā (Skotija), Eiropas čempionāta Latvijas kvalifikācijas sacensībās (piedalīsies četras spēcīgākās Latvijas komandas pēc Latvijas čempionāta rezultātiem), Rīgas atklātajā čempionātā un starptautiskajās sacensībās “Riga Junior Open”. Tikmēr pārējās kluba vīriešu, sieviešu un jauktās komandas koncentrēsies uz startiem Latvijas čempionātos jauktajiem pāriem, jauktajām komandām, senioriem un Latvijas Amatieru līgai. Kluba pārstāvis Raimonds Vaivods turpinās darboties sporta federācijas valdē, kā arī dosies uz Pasaules Kērlinga federācijas (WCF) kongresu Slovēnijā, kurā notiks balsošana par būtiskām izmaiņām sporta veida noteikumos.

Mūsu kērlingistu aktivitātēm arī šajā sezonā varēs sekot līdzi kluba mājaslapā: www.talsicurling.lv un sociālajos tīklos.

Talsu kērlinga klubs pateicās saviem šīs sezonas atbalstītājiem Talsu novada pašvaldībai, Latvijas Kērlinga asociācijai un Pasaules Kērlinga Federācijai.

 

Raimonds Vaivods

Talsu kērlinga kluba prezidents